Napisz do nas: [email protected]

onas

 

Witajcie w sklepie mobilo! Jesteśmy pasjonatami gadżetów, a szczególnie tych dedykowanych urządzeniom mobilnym. Szukamy ich na całym świecie i gromadzimy je wszystkie w jednym miejscu. Tutaj, na mobilo.pl. Chcemy się z Wami dzielić naszą pasją!

mobilo - fits your device

Naszą przygodę rozpoczynamy od produktów firmy Power Practical i Nomad – jednych z wielu, które swój początek zawdzięczają serwisowi Kickstarter. Ponadto będziemy regularnie poszerzać ofertę o sprawdzone produkty dostępne już w Polsce.

Power Practical swoją działalność rozpoczął właśnie od projektu na Kickstarterze w 2014 roku. PowerPot 5 – generator prądu będący równocześnie garnkiem turystycznym – okazał się wielkim sukcesem, jednak zespół nie spoczął na laurach i zaczął poszukiwać nowych rozwiązań. Dzięki temu narodziły się takie pomysły jak większa wersja PowerPot5, czyli PowerPot 10, Lithium4400 czy Smart Charge Kit. Teraz wszystkie dostępne dla Was na wyciągniecie ręki! :)

Wybraliśmy firmę Power Practical i Nomad, ponieważ tak jak oni, cenimy sobie praktyczne podejście do życia. Wybieramy produkty, które rzeczywiście mają praktyczne zastosowanie jak i zachowują przy tym najwyższą jakość. Obiecujemy regularnie poszerzać ofertę, dlatego jeśli nie zaglądałeś do nas od dłuższego czasu koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W najbliższym czasie oferta poszerzy się o produkty firmy Cheero oraz Reveal! Zaglądajcie do nas na Facebooku, Twitterze i YouTube.